Własnie dowiedzieli sie, żę nie bedzie w najbliższej przyszłości następcy E1.
http://forum.olympusclub.pl/forum22/...vt7258,276.htm
Szukaj
Własnie dowiedzieli sie, żę nie bedzie w najbliższej przyszłości następcy E1.
http://forum.olympusclub.pl/forum22/...vt7258,276.htm
Pozdrawiam:
Andrzej
Skontaktuj się z nami