Kiedyś zastanawiałem się ile razy wyzwalam migawkę w ciągu doby. Policzyłem swoją średnią i wyszło 16 zdjęć dziennie. Nie wiem czy to dużo czy mało. W każdym bądź razie, nawet jakbym robił dwa razy więcej to migawka przez kilka lat wytrzyma! :mrgreen:

Jak to wygląda u Was?

Wystarczy podzielić "Total Number of Shutter Releases for Camera" przez ilość dni odkąd masz DSLR-a. Dla kilku posiadanych aparatów wzoru chyba nie muszę podawać?