Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Wioseczka

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Taka ładna fotka ale czemu tak krzywo. Mam wrażenie że te domki zaraz zjadą z górki.

  3. #3
    Rozmowny Awatar maddnes
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Bournemouth uk
    Posty
    553

    Domyślnie

    Podoba się, ale szału nie ma
    Te drzewka na dole są jak z bajki, nie masz innego kadru tam gdzie jest ich więcej......
    Brakuje mi tu nieba jeszcze, ale za dużo chyba wymagam
    Zawsze krzywo jest w górach
    D80 |D50 | Tamron 70-300| Sigma 10-20 | Marumi DHG | Slick Pro 780 DX|

  4. #4
    Gaduła
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Kamieniec Ząbkowicki
    Posty
    3 038

    Domyślnie

    domki się wysypują , ale drzewa są prosto
    D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5

  5. #5

    Domyślnie

    Mocno wiało i domki się pochyliły

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo mi się podoba światło na pierwszym planie i wielopłaszczyznowość całej kompozycji, natomiast też mam takie wrażenie jakby było krzywo (może to tylko wrażenie) i nie do końca przekonuje mnie akurat kwadrat w tym przypadku.

  7. #7

    Domyślnie

    Chyba to efekt specjalny, żeby górki z prawej były wyższe
    Ale widoczek fajny

  8. #8

    Domyślnie

    Nie trafia do mnie ten kadr. Światło na pewno było ciekawe ale ogólnie nie wyszło.

  9. #9

    Domyślnie

    Tym razem nie zaskoczyłes nas czymś,na co cię stac.
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •