Szukaj
Taka ładna fotka ale czemu tak krzywo. Mam wrażenie że te domki zaraz zjadą z górki.
Podoba się, ale szału nie ma
Te drzewka na dole są jak z bajki, nie masz innego kadru tam gdzie jest ich więcej......
Brakuje mi tu nieba jeszcze, ale za dużo chyba wymagam
Zawsze krzywo jest w górach![]()
D80 |D50 | Tamron 70-300| Sigma 10-20 | Marumi DHG | Slick Pro 780 DX|
domki się wysypują , ale drzewa są prosto![]()
D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5
Mocno wiało i domki się pochyliły![]()
Bardzo mi się podoba światło na pierwszym planie i wielopłaszczyznowość całej kompozycji, natomiast też mam takie wrażenie jakby było krzywo (może to tylko wrażenie) i nie do końca przekonuje mnie akurat kwadrat w tym przypadku.
Chyba to efekt specjalny, żeby górki z prawej były wyższe
Ale widoczek fajny![]()
Nie trafia do mnie ten kadr. Światło na pewno było ciekawe ale ogólnie nie wyszło.
Tym razem nie zaskoczyłes nas czymś,na co cię stac.
Pozdrawiam Marcin Bąk
FUDŻI
Skontaktuj się z nami