Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Czy ktoś posiada Canona IXUS 870 Is (w USA SD880)?

    Chciałbym usłyszeć opinie użytkowników tego modelu. Do tej pory byłem przywiązany do kompaktów Fuji ale ostatnio pogorszyła się jakość nagrywanego video.

  2. #2

    Domyślnie

    Mam sd400 i chociaz to duzy skok miedzy modelami to nie polecal bym tego ustrojstwa, o ile do szumu juz na iso 400 mozna jeszcze sie przyzwyczaic to detal ginie jak przez zaparowane szklo w dodatku matryca padla po roku uzytkowania, moim zdaniem za mocno spakowany jest ten ixus.
    D700,D200, F100, F, F2, F3, EL, FE2, Nikkormat FT2, Nicca Tower, Canon A1, F1, FTb, Olympus E1, OM1, OM10, Kodak 35, Pentax SP2, ME, Ricoh KR, 500G, Fuji i ZenitE

  3. #3

    Domyślnie

    Ogólnie IXUS 870 IS oraz IXUS 980 IS zbierają dobre noty w testach. Miałem Fuji F30 i byłem zadowolony i kupiłem F100fd i zwróciłem go i kupiłem F50fd i zwróciłem go. Filmiki nawet w dobrych warunkach oświetleniowych miały kiepską jakość (smużyły). Pomyślałem, że może któryś z tych Canonów się nada.

  4. #4

    Domyślnie

    Mam IXUSa 860IS. Filmiki nie smużą ale to jedyne co się da dobrego o nich powiedzieć.
    Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz gówno wartych zdjęć
    D750+M50

  5. #5

    Domyślnie

    O IXUSIE 860 nie słyszałem nic specjalnie dobrego a o IXUSie 870 owszem, nawet Ken Rockwell poleca. Z drugiej strony on poleca ten aparat z powodu szerokiego kąta do robienia zdjęć krajobrazu bądź martwej natury i żadko korzysta z ISO wyższego niż 80. Ja z kolei potrzebuję kupić małpę do robienia zdjęć ludziom w warunkach domowych. Chyba jednak poczekam na Fuji F200EXR.
    Ostatnio edytowane przez ropusz ; 11-03-2009 o 18:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •