Ostatnio kupiłem coś takiego:
Reporterstrap Model: PRO-S
Strona producenta: reporterstrap.com
Testuję już trochę czasu, ostatnio trzy dni na Góraszce od rana do wieczora z zapiętym 70-300, zdawał egzamin nawet jeden canoniarz mi trochę pozazdrościł. W modelu który wybrałem jest dodatkowo pasek pod ramienny i pod częścią naramienną jest neopren, pasek w ogóle się nie ślizga. Dodatkowo jest zabezpieczenie w postaci linki z chaczykiem które równo z wózkiem od mocowania jeździ po pasku, ja jednak po pierwszym dniu je odczepiłem. Aparat się bardzo dobrze trzyma. Pasek jest solidne wykonany, ja zmieniłem tylko oryginalny karabińczyk na oczko łańcucha zakręcane ze stali kwasowej (taki ze sklepu żeglarskiego). Jest jeszcze w nim kieszonka na kartę pamięci lub na zaślepkę stopki lampy.
Polecam wszystkim ja jestem zadowolony.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami