Witajcie,
Od dluzszego czasu tylko wertuje forum aby czegos sie nauczyc, natomiast moj post pisze z jakiegos powodu. Od pewnego czasu uzywam D60 z kitowym 18-50 oraz tamron 70-300. W sumie na poczatek wystarczy ale juz widze ze kitowy jest sredniwiecie, czym wiecej sie bawie tym wiekszy bakcyl
No ale do rzeczy, wlasnie robie foteczki i flash otwarty ale nie chce sie wyzwolic. jeszcze kilka minu temu byl zamkniety i uzywalem go, tym razm po otwarciu (flash w gorze) ponownie chce sie otworzyc (specyficzne zwolenienie spustu przez blokade) i tak caly czas. Chcialby ale nie moze, mimo tego ze uniesiony, nie wyzwala swiatla bo zdaje mu sie ze nadal jest opuszczony i chce go otworzyc. Wyglada to ze cos mechanicznie, a moze jakis trik o ktorym nie wiem ?
body mam na gwarancji tylko nie chce mi sie jechac na drugi koniec miasta zeby to reklamowac
Jest z tego jakies wyjscie czy jednak musze sie przebijac przez korki ?aha , moje pytanie jest powyzej
Pozdrawiam !
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami