Tak, to wiem. Ze względu na te “gotowe” niemal JotPeGi omal nie stałem się jego posiadaczem.
Moje d70s i d300 nie chcą tak ładnie JotPeGować na gotowo.
Ale skoro masz zarówno d300 jak i s5 pro to jak oceniasz porównanie D lighting oraz 14 bitów Nikona kontra matryca Fuji w trybie 400%?
Chodzi mi o porównanie jedynie zakresu tonalnego i przydatności tych funkcji...
...bez wnikania co jest ładniejsze bez obróbki, czy też łatwiejsze.
Po prostu... czy nowe funkcje nikona są porównywalne z możliwościami tamtej matrycy i czy też nie?
Bo chociaż w obu przypadkach chodzi o uzyskanie podobnego efektu, to sposób uzyskania jest całkowicie odmienny.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami