nie wiem jaka technika robiles powiekszenia, byc moze jakos naswietlales... nie wiem, ale jesli byl to druk to musialy byc przeskalowane nie ma innej opcji.
ja problwalem przeskalowac do 70x100 bardzo przyzwoity obrazek z fufu i wyszla papka. byc moze ta papka na wydruku inaczej by wygladala, ale przy porownaniu z obrazkiem z d200 przeskalowanym znacznie wczesniej w dokladnie taki sam spobob wygladalo to mizernie. przyznaje, ze ostatecznie zniechecilo mnie to na tyle, ze wydruku nie wykonalem wiec porownania wersji papierowej niestety nie doswiadczylem. poczciwy d200 z dobrego(!) obrazka skalowal sie do 70x100 bardzo dobrze.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami