Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: pqi vs pretec

  1. #21

    Domyślnie

    Istotne natomiast jest czy można taką awaryjną karte szybko wymienić na sprawną - czyli na jaki okres producent daje gwarancję - gdzie można wymienić.[/quote]

    ja kupiłem pqi 1GB 150x za 88 zł nową i ma wieczysta gwarancję a jeśli nawali to wymieniają prawie od ręki, w sklepie w którym kupiłęm:
    www.znak.pl
    więć nie widzę problemu a jest tańsza od podobnego sandiska o 100zł
    mam ją kilka dni, zobaczymy jak się bedzie sprawować
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

  2. #22

    Domyślnie

    ja czekam na preferowanego sandiska II. Zobacze cojest grane.

  3. #23

    Domyślnie

    na moje oko to nie wina karty tylko body - mialem kilka razy klopoty z zapisem obrazu na karcie przez - olympusa e10 i kilka aparatow na "c" D30 D60 10D 20D - ale zawsze jesli tylko dalo otworzyc sie plik po czytelnej czesci obrazu nastepowala totalna sieczka - a nie jak na tych zdjeciach warjacje barwne - i dlatego stawialbym raczej na jakies niedomagania body - no chyna ze D200 ma inny sposob zapisywania plikow
    Druch 66, Ami 2, D200, MB-D200, S 17-70, S 135-400, SB 800, 2x SanDisk Extr III 1GB, 2x2GB Manfrotto 682B i niuf do pilnowania

  4. #24

    Domyślnie

    własnie, ale jeszcze sie łudzę i czekam na nowa kartę.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •