Widzę, że jak coś jest nowe i nieznane to od razu musi byc uznawane za coś do kitu.Zamieszczone przez vuki
Ta firma od długiego czasu produkuje pamięci RAM i pendrive i jest bardzo ceniona za małą awaryjność wśród użytkowników, swego czasu produkowała najszybsze pendrive-y na rynku. Dzis kupiłem kartę SD PQI 1GB 150x za (UWAGA) 88zł nówka w sklepie, gwarancja w sklepie 5 lat, a u producenta dożywotnia, jakby co to pytać za jakiś czas jak się sprawujejak nic sie nie będzie działo złego z nią to zamierzam kupić drugą taka samą...
Aha! i jeszszcze cos o kingstonie, używałem 1,5 roku 512MB elite pro i żadnych problemów więc ci którzy robia mu złą opinię raczej mieli pecha...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami