Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: pqi vs pretec

  1. #1

    Domyślnie pqi vs pretec

    no wlasnie mam dylemat moge kupic karty
    pqi 2gb 100* w cenie 140 zl z gwarancja 2 lata
    albo
    pretec 2gb 80* w cenie 200zl z gwarancja dozywotnia
    co wybrac do d70?
    z gory dzieki

  2. #2

    Domyślnie

    mam Pretec w/w - metalowa obudowa, solidna firma
    pqi - co to?

    stac Cie na tanie rzeczy? moze chcesz Goodramy

  3. #3

    Domyślnie

    mamy stiki usb pqi 2 i 4 gb i sa bardzo dobre a nie wiem jak wyglada sprawa cf od nich
    goodramom podziekuje bo bedzie podobnie jak z lexarem

  4. #4

    Domyślnie

    Pretec...
    D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|

  5. #5

    Domyślnie

    a handlujacy podzespolami komputerowymi powiedza: PQI
    juz o nich pisalem - poszukaj
    pozdrawiam
    ---------------------------------------------------------------------
    |S5Pro|S30|N60|SB600|

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dust
    a handlujacy podzespolami komputerowymi powiedza: PQI
    Niby dlaczego? Ja powiem PRETEC !!!
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    ja mam 2,5 roku preteca 1 GB 80X, zapisałem na nim z 40 tys zdjęć (nie jednoczesnie ) i nie nawalił. Polecam
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  9. #9

    Domyślnie

    Mam Preteca'a jak w stopce i są "gitara"
    MarcinWilk

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z
    ja mam 2,5 roku preteca 1 GB 80X, zapisałem na nim z 40 tys zdjęć (nie jednoczesnie ) i nie nawalił. Polecam
    A mnie nawalił niebieski 1Gb (X4. Szybciutko został wymieniony i nikt nie pytał skąd go mam.
    Pretec górą
    Jacek

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •