no wlasnie mam dylemat moge kupic karty
pqi 2gb 100* w cenie 140 zl z gwarancja 2 lata
albo
pretec 2gb 80* w cenie 200zl z gwarancja dozywotnia
co wybrac do d70?
z gory dzieki
Szukaj
no wlasnie mam dylemat moge kupic karty
pqi 2gb 100* w cenie 140 zl z gwarancja 2 lata
albo
pretec 2gb 80* w cenie 200zl z gwarancja dozywotnia
co wybrac do d70?
z gory dzieki
mam Pretec w/w - metalowa obudowa, solidna firma
pqi - co to?
stac Cie na tanie rzeczy? moze chcesz Goodramy![]()
mamy stiki usb pqi 2 i 4 gb i sa bardzo dobre a nie wiem jak wyglada sprawa cf od nich
goodramom podziekuje bo bedzie podobnie jak z lexarem
Pretec...
D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|
a handlujacy podzespolami komputerowymi powiedza: PQI
juz o nich pisalem - poszukaj
pozdrawiam
---------------------------------------------------------------------
|S5Pro|S30|N60|SB600|
Niby dlaczego? Ja powiem PRETEC !!!Zamieszczone przez dust
Al "CAPONE" Bundy
Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.
ja mam 2,5 roku preteca 1 GB 80X, zapisałem na nim z 40 tys zdjęć (nie jednoczesnie) i nie nawalił. Polecam
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
Mam Preteca'a jak w stopce i są "gitara"
MarcinWilk
A mnie nawalił niebieski 1Gb (X4Zamieszczone przez Jacek_Z
. Szybciutko został wymieniony i nikt nie pytał skąd go mam.
Pretec górą
Jacek
Skontaktuj się z nami