Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: szukam statywu?

  1. #1

    Domyślnie szukam statywu?

    witam,
    w którymś z wątków o statywach ktoś podał link do sklepu, gdzie można kupić statyw do fotografowania z poziomu ziemi. Była to płyta na nóżkach ze śrubą do przykręcenia głowicy. Wyszukajka wyrzuciła mi 158000 postów i zwątpiłem po 128.
    Może ktoś pamięta, albo wie, gdzie takie coś można kupić?

  2. #2

    Domyślnie

    to nie to, ale od razu twoje pytanie skojarzyło mi się z tym:

    Manfrotto 355 Table Mount Camera Support

    http://www.manfrotto.com/Jahia/site/...fonce/pid/3222

    możesz to przykręcić do deski, kawałka metalowej płyty itd..


    BTW: "woreczek z fasolą" ci nie wystarczy, albo "gorillapod"?
    http://www.joby.com/products/gorillapod/findmygpod/

  3. #3

    Domyślnie

    moze zamiast deski cos takiego?
    http://www.trek-tech.com/products/tripods.html a dokladniej model ptera PRO 460 - udzwig do 7kg sam sie nad tym zastanawiam i zapewne zanabede za kilka tygodni...

  4. #4

    Domyślnie

    dzięki za odpowiedzi.
    Niestety to nie to o co mi chodziło.
    Gorilla raczej nie utrzyma D200 z gripem i 70-200.
    Uchwyt do przykręcania pasowałby, ale musiałbym jeszcze zmontować deskę z nóżkami do poziomowania.
    Woreczek z grochem - używam, ale myślałem o czymś co można ustawić na mokrym podłożu.
    Ptera PRO 460 - ciekawe. grudzinsky czekam na jakąś relację

  5. #5

    Domyślnie

    Nie chce zakładać oddzielnego wątku więc może ktoś odpowie mi na moje pytanie tutaj .
    Jaki jest rozmiar / nazwa zwykłego , normalnego mocowania statywowego ? Czy 1/4 ?
    Kupuję statyw , a nie chce kupić złego rozmiaru śruby , słyszałem że są różne .
    Dzięki za odpowiedzi .
    nikon d700 ,nikkor 35mm f/2 , nikkor 50mm f/1.8 , sigma 150mm f/2.8 , sb-900 , grip , lowepro slingshot 300 aw , manfrotto 055xprob + 808rc4 , kilka filtrów

  6. #6

    Domyślnie

    miron19j relacja napewno bedzie, ale to troche potrwa. jesli Ci sie nie spieszy to poczekaj. jesli Ci bardzo pali to moze rozwiazaniem bedzie frotka 190 xprob (8cm nad ziemia)

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grudzinsky Zobacz posta
    miron19j relacja napewno bedzie, ale to troche potrwa. jesli Ci sie nie spieszy to poczekaj. jesli Ci bardzo pali to moze rozwiazaniem bedzie frotka 190 xprob (8cm nad ziemia)
    nie spieszy się.
    Mam już Brenbo z pochylaną kolumną, ale chodzi mi o coś innego. Tamto to była płyta ze śrubą statywową pośrodku. Aparat zamocowany nisko, stabilnie, całość zajmuje mało miejsca

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •