Tordek : ja bym polecił przejechać się na giełde w stodole i tam możesz zmacać statyw,polecam tobie Pro055B,nie żałuje tego zakupu.Bardzo fajna głowica jest 392RC4 (sam mam taką),masz bardzo dobrą kontrole nad kadrem i dośc szybko ustawisz kadr.Powiedz dokładnie co będziesz robił to się coś poleci.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami