Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    nie dziwię się, sherpa jest dobra do lekkiej lustrznki z krótkim szkłem lub dobrego kompakta...MF055 to jest najniezbędniejsze minimum w przystępnej cenie...
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  2. #12

    Domyślnie

    znaczy się w przystępnych cenach do Nikona D50 także byście polecali MF055 ? :>

    sądzicie że w Media Markt mają go na hali bym sobie go najpierw obejrzał:>
    TOTALNY AMATOR with...
    Nikon D50 + Nikkor 18-55/3.5-5.6 + Nikkor 50/1.8 + Tamron 70-300/4-5.6 + Nikon SB-20
    www.tordek.ovh.org <== PhotoBlog

  3. #13
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    Tordek, jesteś z wawy, więc skontaktuj się z hesją...pomacasz i pogadasz o cenie
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF
    Tordek, jesteś z wawy, więc skontaktuj się z hesją...pomacasz i pogadasz o cenie
    dzięki za info


    a takie pytanie ,

    bo jest wersja 055 PROB i wersja DB BASIC i tak dalej...

    o której tutaj byłą mowa ?

    bo każdy o te kilakdziesiąt złotych droższy.. skończyłem pracować więc, teraz każda złotówka będzie się liczyć...
    chce kupić jeszcze tego stałego Nikkora 50mm 1.8... bo w sumie Tamrona nie planowałem, dostałem praktycznie za darmo...
    ale nie będę tutaj swopich smutów już rozpisywał xP
    TOTALNY AMATOR with...
    Nikon D50 + Nikkor 18-55/3.5-5.6 + Nikkor 50/1.8 + Tamron 70-300/4-5.6 + Nikon SB-20
    www.tordek.ovh.org <== PhotoBlog

  5. #15

    Domyślnie

    Gość ma D50 a statyw chce mieć za 1/2, 1/3 ceny aparatu. Dobre.

  6. #16

    Domyślnie

    Profesjonalista,
    Gość ma D50 a statyw chce mieć za 1/2, 1/3 ceny aparatu. Dobre.
    nie rozumiem, co w tym dziwnego? puche za jakis czas zmieni, najprawdopodobniej na lepsza, nie wiadomo czy ciezsza, dokupi szkla itd. a statyw moze zostac. podobno tylko bogatych stac na takie krotkoterminowe zakupy.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leon28
    Profesjonalista,
    Gość ma D50 a statyw chce mieć za 1/2, 1/3 ceny aparatu. Dobre.
    nie rozumiem, co w tym dziwnego? puche za jakis czas zmieni, najprawdopodobniej na lepsza, nie wiadomo czy ciezsza, dokupi szkla itd. a statyw moze zostac. podobno tylko bogatych stac na takie krotkoterminowe zakupy.
    mam zamiar kupić statyw.. aparat napewno bedę miał jakiś czas, ale jak mam potem znowu wszystko wymieniać to bez sensu...

    055DB BASIC ten powinien starczyć ?
    warto dopłacić na ten nieco lepszy (055PROB)?
    różnica nie całych 100zł , a jak ma być dużo lepszy...
    TOTALNY AMATOR with...
    Nikon D50 + Nikkor 18-55/3.5-5.6 + Nikkor 50/1.8 + Tamron 70-300/4-5.6 + Nikon SB-20
    www.tordek.ovh.org <== PhotoBlog

  8. #18

    Domyślnie

    Tordek,
    055DB BASIC ten powinien starczyć ?
    warto dopłacić na ten nieco lepszy (055PROB)?
    różnica nie całych 100zł , a jak ma być dużo lepszy...
    powyzej alf juz radzil, jestes z wawy, masz pod nosem slawka z imfoto - kontaktuj sie z nim i wyjasnij wszystkie niejasnosci - na pewno na tym nie stracisz.

  9. #19
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    bierz 055PROB
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leon28
    Tordek,
    055DB BASIC ten powinien starczyć ?
    warto dopłacić na ten nieco lepszy (055PROB)?
    różnica nie całych 100zł , a jak ma być dużo lepszy...
    powyzej alf juz radzil, jestes z wawy, masz pod nosem slawka z imfoto - kontaktuj sie z nim i wyjasnij wszystkie niejasnosci - na pewno na tym nie stracisz.
    ok , potrzeba mi z m-ce , góra dwa żeby uzbierać na ten statyw ... mam jeszcze trochę czasu;]
    zgłoszę się jak tylko skumuluję kasę,
    teraz będzie trochę wydatków innych :/

    dzięki za pomoc.
    TOTALNY AMATOR with...
    Nikon D50 + Nikkor 18-55/3.5-5.6 + Nikkor 50/1.8 + Tamron 70-300/4-5.6 + Nikon SB-20
    www.tordek.ovh.org <== PhotoBlog

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •