Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Skaner - co wybrac

    Jako że wpadło mi fajne zlecenie na zeskanowanie starych zdjęc musze kupić szybko skaner.

    Mój wybór padł na Epson v350, myślałem jeszcze wcześniej o v300 ale niestety nie mogę jej znależć w dystrybucji.


    Macie może jakieś doświadczenia z tymi skanerami, jak się w w pracy codziennej sprawują ?, ewentulanie z innymi ale Epson-a.
    Specyfikacja jest bardzo podobna dla wszystkich modeli z tego co widzę to całkiem nieżle parametry mają.
    Pozdr. - Grzesiek

  2. #2

    Domyślnie

    5000ED - jest zarąbisty
    nie mam doświadczenia z innymi skanerami, ale sporo się naczytałem zanim kupiłem swój sprzęt. mój wniosek:
    jeżeli skany mają być na www, do cyfrowego albumu albo do niewielkich odbitek, to te wszelkie epsony są ok, ale jak to ma być używane profesjonalnie (czyli usługowo, lub dla siebie, ale w zadowalającej jakości), to albo bęben za (tak sobie rzucam, bo nie wiem) kilkanaście tysięcy złotych, albo 5000ED. używanego bym się nie tykał.
    "Nie można w życiu zakosztować wszelkiego dobra. Treba wybrać rzecz upragnioną, którą łatwiej przyjdzie zapumnieć."

  3. #3

    Domyślnie

    Kupiłem epsona v350 Photoi nie żałuje - działa szybko i reweacyjnie dokładnie.
    Na dzień dziejszy jestem już po jakiś 300 skanach jakiś starych zdjęć jak narazie sprawuje się świetnie.
    Pozdr. - Grzesiek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •