Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: pare fotek

  1. #11

    Domyślnie

    hahaha....

    Nie mam na ten temaz bladego nawet pojecia. Kazdy zna sie na czymś a na czymś sie nie zna - to nie jest moja mocna strona (gwiazdy) - prosił bym o troche szacunku, no przynajmniej dojżałości (której Ci bombej najwyraźniej brakuje).
    Pozdrawiam..

  2. #12

    Domyślnie

    do mnie 2 gada 3 jakos mi do gustu nie przypadla
    "taka będzie przyszłość.ktoś będzie odbierał nasze śmieci i jeszcze się cieszył" A.Stasiuk

  3. #13
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rozakr
    hahaha....

    prosił bym o troche szacunku, no przynajmniej dojżałości (której Ci bombej najwyraźniej brakuje).
    Nie przejmuj się, nie tylko tego mi brakuje.

    Dojrzałość piszemy najczęściej przez rz, ale też się nie przejmuj. Nie tacy mają - nomen omen - świadectwa dojrzałości, zwłaszcza nowadays.

  4. #14

    Domyślnie

    Dysleksja - niestety. Dobrze, ze nie jestem pismakiem ...
    Zbytnio sie nie przejełem. Urazy nie chowam.
    Pozdrawiam..

  5. #15

    Domyślnie

    3 tak samo jak i reszta robiona 3/4 drogi miedzy toronto a ottawa w kanadzie oczywiscie, wiatru moze i nie bylo faktycznie, nawet nie jestem pewien, jesli chodzi o ostrosc to po prostu trafila mi sie ostra sigma 10-20, to zdjecie to jedyny crop, moj d70 paskudnie grzeje matryce w lewym gornym rogu, a jak zrobic takie zdjecie...
    rozpalasz ognisko, stawiasz statyw, dajesz aparat w gore, wlaczasz bulb i idziesz pic piwo ze znajomymi, zaleznie jak szybko ci sie znudzi czekac, lub jak bardzo twoja matryca reaguje na cieplo idziesz i podziwiasz efekty.

    reszta zdjec prawie prosto z matrycy.


    ALF, drzewa podswietlone ogniskiem, a niebo w 2 dalo mi szacha i mata, nie chcialem stracic komina, no i nie chcialem stracic szerszego ujecia jeziora, to ze go nie obrobilem lekko w ps, to juz tylko i wylacznie moje lenistwo, nic innego.


    no i przypomnieliscie mi zeby sie zapytac jak d200 i d2x reaguje na dlugie czasy.
    Andrzej

  6. #16

    Domyślnie

    Siupes, hehe...ten pomysł z ogniskiem podoba mi się, ale u nas zaraz przyleci gościu z plikiem mandatów
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  7. #17

    Domyślnie

    Jezeli nic nie pokrecilem to d200 i d2x maja ccd wiec efekt bedzie podobny

    D2Xs ma cmosa tazke mozna bawic sie dlugimi czasami

  8. #18

    Domyślnie

    podobno dlugie czasy z d50 powalaja d70 na kolana, wiec na razie zyje sobie dalej z moim zlomem w spokoju, czekajac na d3xl.
    ALF, nie wiem czy ognisko jest wymagane do takich zdjec, ale jak juz masz to ognisko, daleko od miasta i z ladnymi gwiazdami, to kiszka takiego zdjecia nie zrobic.
    poza tym to za moich czasow jezdzilo sie pod namiot, palilo ogniska i nie bylo wielkich problemow z mandatami.
    Andrzej

  9. #19

    Domyślnie

    Siupes, to musiało być bardzo dawno, czyli w mojej młodości
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •