zdarzaja mi sie bledy autofocusa... tzn on uwaza ze to w co celuje jest ostra a nie jest... chodzi tu o male rzeczy z wiekszymi nie ma problemu... takie same objawy wystepuja przy roznych obiektywach wiec doszukuje sie czegos nie tak w body...
focus nietrafia praktycznie na wszsystkich polach AF
czy to moze jakis syf na czujnikach czy co???
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami