Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Konwerter do "kita"

    Trafiłem na takie coś w jednym ze sklepów internetowych i chciałbym zapytać czy ktoś się z tym zetknął i poleca, czy raczej jest to szajs niewart uwagi.

    http://www.foto-tip.pl/sklep/dsw_pro...55-p-1091.html


    Pozdr
    |D40x|N18-55|N70-300VR|N50 f/1.8|NISSIN DI-622|palec wskazujący|filtry|dużo klamotów|

  2. #2
    Z6III_10_10-Fisheye_14-30_15-Shift_24-120_26_28-75_45_50_105_100-400_180-600_TC2.0_DJI

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •