Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1

    Domyślnie Flipside 300 czy 400 ??

    Potrzebuję Waszej pomocy bo u nas w Szczecinie nie ma nawet gdzie sprzętu obmacać.

    Potrzebuję plecaczka na D300+grip+Sigma 70-200/2.8 ( ewentualnie nawet z podpiętymi pierścieniami pośrednimi. Dodatkowo miejsce na SB800, S 10-20, i jeszcze jakieś 2 szkiełka nieduże.
    Szukałem, szukałem i wypatrzyłem Lowepr Flipside 300, ale obawiam się, że zestaw priorytetowy czyli D300+grip+S70-200 nie wejdzie ( Szczególnie boję się o wysokość aparatu z gripem).

    Macie może jakieś doświadczenie z tymi plecakami, albo może inną propozycję do 300 pln??
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem, jak bardzo Ci to pomoze, ale zeby wlozyc do Flipside 300 D3+N70-200 trzeba wyjac gorna kieszen. Troche miejsca na lampe i moze S10-20 zostanie. Z reszta szkielek moze byc gorzej.
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  3. #3

    Domyślnie

    dzięki za podpowiedź. W takim razie pozostaje 400, lub Naneu Pro Sahara... .
    Może ktoś, coś jeszcze doda??
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  4. #4

    Domyślnie

    a może ...
    Micro Trekker 200
    Kupiłem w idealnym stanie na Alledrogo za 100zł.
    D300 z gripem wchodzi spoko ...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pipol Zobacz posta
    a może ...
    Micro Trekker 200
    Kupiłem w idealnym stanie na Alledrogo za 100zł.
    D300 z gripem wchodzi spoko ...
    No... całkiem fajna propozycja! Jednak chciałbym mieć pas biodrowy, dobrze odciąża barki. Niemniej poszukam, jeśli znajdę w przystępnej cenie to zanabędę
    dzięki
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  6. #6

    Domyślnie

    W Szczecinie jest sklep arcdeco , możesz iść do nich mają na stanie kilkanaście plecaków i toreb , ja u nich kupowałem slingshota 300 . Ja ze swojej strony polecam slingshota 300 masz w niej pas biodrowy dużo miejsca , u mnie mięci się d700 z podpiętym gripem oraz sigmą 150 mm z założoną osłoną przeciw słoneczną i 50mm kilka filtrów , sb-900 i jeszcze jest dużo miejsca , nie musisz jej zdejmować z pleców aby wyjąć aparat .
    nikon d700 ,nikkor 35mm f/2 , nikkor 50mm f/1.8 , sigma 150mm f/2.8 , sb-900 , grip , lowepro slingshot 300 aw , manfrotto 055xprob + 808rc4 , kilka filtrów

  7. #7

    Domyślnie

    klamka zapadła- dziś zamówiłem Flipside 400
    a w arcdeco bywałem, ale nigdy nie zwróciłem uwagi na plecaki- dobrze wiedzieć.
    PS: szukam chętnego na Naneu Pro Alpha
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  8. #8

    Domyślnie

    Bo plecaki i inne rzeczy mają na zapleczu , trzeba się pytać .
    nikon d700 ,nikkor 35mm f/2 , nikkor 50mm f/1.8 , sigma 150mm f/2.8 , sb-900 , grip , lowepro slingshot 300 aw , manfrotto 055xprob + 808rc4 , kilka filtrów

  9. #9

    Domyślnie

    wlasnie nabylem Slingshota 300 AW i D300 wchodzi idealnie z gripem i Sigma 70-200 z konwerterem 2.0; zostaje miejsce na 2 dodatkowe szkla i sb800; polecam
    Ostatnio edytowane przez ghor2 ; 16-03-2009 o 22:16
    D300 / S10-20 / S70-200 2.8 + x2.0 / N18-105 VR / Sabina 900/ L Vertex 300 AW / L Slingshot 300 AW + parę innych pierdół...

  10. #10

    Domyślnie

    I jak sprawuje się plecak Lowepro Flipside 400 Mam zamiar nabyć i liczę na jakąś opinię
    Nikon D300 Nikkor 18-105, 50/f1,8, SB-700

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •