Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Lowepro Compu trekker AW czy Mini trekker AW

    Witam.
    Zastanawiam się który plecak wybrać i czy między plecakami Lowepro Compu trekker AW, a Mini trekker AW jest jakaś róznica (oprócz kieszonki na laptopa oczywiście, która mi jest niepotrzebna). Czy rozmiarowo są one takie same i który bardziej polecacie?

    Chętnie zobaczyłbym również zdjecia ktoregos z tych plecaków na plecach.

    Dzięki
    Michał
    D300 + S 10-20 | T 17-50 2.8 | T 90 2.8 | S 70-200 2.8 | SB-800 | SB-600 | Cokin Hitech 0.6 1.2 |
    LowePro CompuTrekker AW
    http://submit.shutterstock.com/?ref=64681- zarabiaj na zdjęciach!

  2. #2

    Domyślnie

    sam sięzastanawiam nad Mini Trekker AW. czy jest tam jakaś osobna kieszonka na notatnik, względnie jakieś chipsy czy bluze???
    potrzebuje plecak na zajecia czy wyjscie nad morskie oko.
    FX

  3. #3

    Domyślnie

    Mam mini trakkera aw, generalnie jest to zmysla rzecz zdjec nie bede robil bo sa tutaj
    Jest kieszen nawet dosc spora na notatnik. Sam tam upychalem puszki z napojami, i jedzienie do samolotu hihi. Mysle ze wejdzie tam tez jakas nie za gruba dobrze zlozona bluza. Z boku jest miejsce za zamocowanie np. etui do obiektywu (slip lock - chyba tak to sie pisze). Sam tak robilem, ale zamiast obiektywu w srodek ladowalem termosik.
    Jak sa jeszcze jakies pytania to postaram sie odpowiedziec.
    D80 | N 18-70 | T 17-50 2.8 | N 80-200 2.8 | N 24 2.8 | N 50 1.8D | SB800 | oraz inne klamoty |
    Zapraszam tekus.net | ŁÓDZKA GRUPA FOTOGRAFICZNA KORAB

  4. #4

    Domyślnie

    Dzieki za pomocne info.
    Wlaśnie dlatego zastanawiam sie tez nad Compu trekkerem zeby do kieszonki na laptopa upchać bluze lub kurtke..... hmmm....
    Dlatego chciałem zobaczyć zdjęcia na plecach zeby wyobrazić sobie bardziej jaki on jest duży.
    D300 + S 10-20 | T 17-50 2.8 | T 90 2.8 | S 70-200 2.8 | SB-800 | SB-600 | Cokin Hitech 0.6 1.2 |
    LowePro CompuTrekker AW
    http://submit.shutterstock.com/?ref=64681- zarabiaj na zdjęciach!

  5. #5

    Domyślnie

    To zalezy od wielkosci plecow
    Postaram sie jutro zrobic jakies foto.
    D80 | N 18-70 | T 17-50 2.8 | N 80-200 2.8 | N 24 2.8 | N 50 1.8D | SB800 | oraz inne klamoty |
    Zapraszam tekus.net | ŁÓDZKA GRUPA FOTOGRAFICZNA KORAB

  6. #6

    Domyślnie

    widze ze wszyscy mamy podobny problem ostatnio ogladalem na zywo mini trekera aw wydawal mi sie idealny wiec go sobie raczej kupie, choc nie wiem jak wsadziles tam bluze moze jaka konserwa wajskowa by weszla:P choc przed chwila na eBay znalazlem TAMRAC EXPEDITION 5 CAMERA BACKPACK - 5575 tez fajny, wiekszy nieeeeeco i wejdzie ksiazka czy cos wiecej Tego na rynku jest tyle ze tesknie za komuna jak nie bylo nic:P
    Boguslaw Glegola
    www.glegola.co.uk GG: 2383535

  7. #7

    Domyślnie

    Ja sweter wkladałem tam gdzie jest sprzęt bo do kieszonki to raczej nie wejdzie .
    Zapodane zdjęcia są bardzo dobre , jedno ułożenie z 80-200 jest takie samo jak moje
    pozdrówka
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  8. #8

    Domyślnie

    Zdecydowałem się jednak na Compu trekkera AW. Wole dołożyć 5 dyszek i mieć tą kieszeń niby na laptopa, a moim przypadku bluze czy kurtke.
    Pojutrze powienien już być i nie moge sie doczekać
    D300 + S 10-20 | T 17-50 2.8 | T 90 2.8 | S 70-200 2.8 | SB-800 | SB-600 | Cokin Hitech 0.6 1.2 |
    LowePro CompuTrekker AW
    http://submit.shutterstock.com/?ref=64681- zarabiaj na zdjęciach!

  9. #9

    Domyślnie

    No gratuluje, to juz nie bede kombinowal ze zdjeciem swoich plecow
    D80 | N 18-70 | T 17-50 2.8 | N 80-200 2.8 | N 24 2.8 | N 50 1.8D | SB800 | oraz inne klamoty |
    Zapraszam tekus.net | ŁÓDZKA GRUPA FOTOGRAFICZNA KORAB

  10. #10

    Domyślnie

    sorki za spam, ale jak ktoś byłby zainteresowany MiniTrekkerem AW to zapraszam na PW. Mam taki w stanie bardzo dobrym, a potrzebuję czegoś większego więc z chęcią oddam w dobre ręce (za drobną opłatą )
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •