Jak dla mnie 4-ka najlepsza a jednym z powodów jest to, że jakby nie była cięta i obrabiana to cały czas ma w sobie to COŚ.
Przestrzenność, świeżość, delikatność, spokój - piękna jest ta fotka.
Szukaj
Jak dla mnie 4-ka najlepsza a jednym z powodów jest to, że jakby nie była cięta i obrabiana to cały czas ma w sobie to COŚ.
Przestrzenność, świeżość, delikatność, spokój - piękna jest ta fotka.
NIKON - system
Ja wybieram 4 w oryginale.
J.D.
ejd.superhost.pl
fajna miejscówka - korzystaj
Skontaktuj się z nami