Witam! Poniżej dwa zdjęcia tytułowego fiordu robione w dość nieciekawych warunkach - ostre boczne słońce, beznadziejna przejrzystość powietrza i masy gęstych chmur... Czy zastosowana obróbka daje radę? Czy mam sobie jednak tego typu fotografie zachować raczej na "wyłącznie prywatny użytek"?

1. Widok na miasteczko Geiranger i szczyt Dalsnibba



2. Widok w kierunku odwrotnym