Szukaj
w 1 jeszcze motorówkę można przełknąć [czyt. nie psuje ujęcia, a nawet jak kto woli działa na +] ale w 2 to lipa;/
Nikon d40 Kit 18-55 mm + SB-400
No nie sposób zaprzeczyć, że niebo okazało się w tym przypadku najbardziej deficytowe...Zrobię zatem jak mówicie - zresztą sam tak podejrzewałem - i zachowam tego typu zdjęcia w przysłowiowej szufladzie
Wątek założyłem właśnie po to aby się dowiedzieć czy takie, niewątpliwe skądinąd wady, jak "białe" niebo deklasują fotografię - i wiem.
Pisałem już na samym początku, że to nie motorówka tylko sporych rozmiarów prom - jest w kadrze w charakterze punktu odniesienia i akurat przy zasadności tego zabiegu będę się upierał![]()
"Myśleć, że się coś wie, to najlepsza obrona przed dowiedzeniem się czegoś" - Terry PratchettPozdrawiam! Jacek
Szkoda wlasnie tego nieba...
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Te biale plamy psuja odbior. Fakt, zabraklo nieba...
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
Skontaktuj się z nami