Z racji tego że nie ma w naszym kochanym kraju oficjalnego dystrybutora produktów Giottos - to mam problem. Używa ktoś serii MTL Giottosa? Jest to jedyna seria statywów wyższej klasy, których nie widziałem...w sumie pojawiły się chyba niedawno...Na alledrogo jakiś wisi i innego nigdzie nie znalazłem. Mam taki fetysz że zmieniam co jakiś czas statywy...i się nad zastanawiam nad tą serią.
Może ktoś się podzieli zdaniem na ich temat i może zapoda linka namiar gdzie kupić w PL.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami