Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Gaduła Awatar cypherdid
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    bydgoszcz/gdańsk/warszawa
    Posty
    1 140

    Domyślnie Giottos...psia mać

    Z racji tego że nie ma w naszym kochanym kraju oficjalnego dystrybutora produktów Giottos - to mam problem. Używa ktoś serii MTL Giottosa? Jest to jedyna seria statywów wyższej klasy, których nie widziałem...w sumie pojawiły się chyba niedawno...Na alledrogo jakiś wisi i innego nigdzie nie znalazłem. Mam taki fetysz że zmieniam co jakiś czas statywy...i się nad zastanawiam nad tą serią.

    Może ktoś się podzieli zdaniem na ich temat i może zapoda linka namiar gdzie kupić w PL.
    instagram.com/darkroomnightlife

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli co jakiś czas zmieniasz statyw (fetyszem nawet to nazywasz), to może kup go w ciemno - będziesz miał dodatkową frajdę i dreszczyk emocji, a przecież i tak za jakiś czas go sprzedasz
    Przy okazji forumowicze skorzystają, gdy opiszesz swoje wrażenia
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cypherdid Zobacz posta
    Z racji tego że nie ma w naszym kochanym kraju oficjalnego dystrybutora produktów Giottos - to mam problem. Używa ktoś serii MTL Giottosa? Jest to jedyna seria statywów wyższej klasy, których nie widziałem...w sumie pojawiły się chyba niedawno...Na alledrogo jakiś wisi i innego nigdzie nie znalazłem. Mam taki fetysz że zmieniam co jakiś czas statywy...i się nad zastanawiam nad tą serią.

    Może ktoś się podzieli zdaniem na ich temat i może zapoda linka namiar gdzie kupić w PL.
    W Foto-net mają statywy Giottos serii MTL.
    -----------
    Pozdrawiam
    Paweł

  4. #4
    Gaduła Awatar cypherdid
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    bydgoszcz/gdańsk/warszawa
    Posty
    1 140

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Argawen Zobacz posta
    W Foto-net mają statywy Giottos serii MTL.
    Mają jeden na stanie - więc nie porównam...Może się przejadę jak będę w 3city...

    Myślałem że ktoś ma MTLa to mi coś podpowie :P Może faktycznie kupię w ciemno...
    Najwyżej pod SB będę używał...
    instagram.com/darkroomnightlife

  5. #5

    Domyślnie

    a moze rozwiniesz fetysz na stojaki oswietleniowe do sb?
    nawet nie wiesz co tracisz
    Andrzej

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •