Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Monitor + Laptop ale z jakimi bebechami ?

    Wymysliłem sobie ,że cos przenosnego by sie przydało czyli laptop ale jaki ? Chcę by poradził z Capture One Pro, i jakimis pomocnikami do zdjec. Nie używam i raczej nie bede PS. Czcę go używac w terenie do podgladu i w domu do obróbki oczywiście z podpietym monitorem.Na co zwrócic uwagę przy wyborze?

  2. #2

    Domyślnie

    A jaki masz budżet?
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  3. #3

    Domyślnie

    zazwyczaj o kasie mysle potem, najpierw chce wiedziec co potrzebuje. Jak nie daje rady to rezygnuje ale na połsrodki mnie nie stac.

  4. #4

    Domyślnie

    No to przyjrzyj się Lenovo, ale serii T.
    Np coś takiego http://abckomputery.pl/sklep/product...ducts_id/11976 (miało być bez kompromisów).

    Osobiście pracuję z Lenovo z rodziny R61. Wcześniej miałem kilka Thinkpadów z serii T. Duża różnica w jakości wykonania.
    Ostatnio edytowane przez rlat ; 05-03-2009 o 00:03

  5. #5

    Domyślnie

    bez kompromisów. Tu sie czepie bo nie widze wifi tez by sie zdało.

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    okolice Bydgoszcz
    Posty
    68

    Domyślnie

    Jest wifi IEEE 802.11a/g/n
    NIKON D70s+kit

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ostrry Zobacz posta
    tylko i wyłącznie LENOVO W700ds
    A widział Pan go? Można poprosić o wrażenia praktyczne?
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  9. #9

    Domyślnie

    Przeciez T60/T61 to juz troche stara konstrukcja Teraz sa bodajze T500 i T400, w USA ida po $2000 wypasione tak, ze nic tylko skakac z radosci. C2D T9600 2.80Ghz, 2GB Ram, Radeon 3650 256MB, 15,4' WSXGA+ 1680x1050. Test T500 http://www.notebookreview.com/default.asp?newsID=4565 . No i 5h na baterii
    T60 polecam jak najbardziej, bo z autopsji wiem ze super maszyna.
    A W700...coz, jak Cie stac, to nie ma sie co zastanawiac.
    Ceny wysokie, ale to IBM, osobiscie uwazam ze jak potrzebujesz pancernego laptopa, ktory Cie nie zawiedzie to tylko IBM.
    Ostatnio edytowane przez velaskez ; 05-03-2009 o 16:33
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  10. #10

    Domyślnie

    Ostatnio zanabyłem Lenovo SL 500 NRJ4EPB dołożyłem 2 GB ramu, fajny sprzęcik, bez wodotrysków, ale praktyczny, stworzony do pracy.
    Fujifilm X-E3 23/2

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •