Próbki z portretem.
Szukaj
Próbki z portretem.
Wg mnie to kadr poległ, poza tym przerysowana dłoń i przeostrzone oko.
Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski
Ta ręka jak obca wygląda...Spróbuj jeszcze raz.
"Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche
Słabe, nawet bardzo. Szkoda bo pani ładna, ale z tą ręka to jakas masakra jest.
Szary, cichy człowiek.
Masz tu dobre światło, ale aparat za blisko - więc ręka przerysowana. Zwróć też uwagę na kolory dłoni. Próbuj dalej, na razie to taka wprawka.
Skontaktuj się z nami