Close

Strona 198 z 203 PierwszyPierwszy ... 98148188196197198199200 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 971 do 1 980 z 2024
  1. #1971

    Domyślnie

    Swoją przygodę z fotografią zaczęłam od aparatu a raczej lustrzanki Nikon D3200 jednakże chciałabym zdobyć więcej wiedzy niż tylko z próbowania i własnych sił bo nie zawsze wychodzi liczę, ze na tym forum znajdę wiele ciekawych i inspirujących postów. Pozdrawiam i witam wszystkich serdecznie Marta.

  2. #1972

    Domyślnie

    Cześć!
    Wpadłam tutaj ponieważ pretenduję do bycia Nikoniarzem. Mam bardzo niewielkie doświadczenie w fotografii, spore natomiast w obserwacji ptaków. Nadszedł ten czas, żeby zacząć to uwieczniać. Po prześledzeniu różnych wątków i obejrzeniu tryliona filmów na yt doszłam do wniosku, że swoją przygodę rozpocznę właśnie z Nikonem- nie ukrywam, że to forum jest jednym z czynników, które skłania mnie do zakupu. Pozdrawiam z mroźnego Augustowa!

  3. #1973
    Oszczędny w słowach Awatar Kulfon77
    Dołączył
    03 2021
    Miasto
    Sieradz,Rheinstetten
    Posty
    53

    Domyślnie

    Servus Wszystkim
    Grzecznie witam tu obecnych,jestem Kulfon
    Zawsze lubilem robic zdjecia,oprocz sportu jest to moje kolejne wielkie hobby,sprawia mi to poprostu wielka frajde.
    Mialem kilka aparatow,Kodaka na klisze,compacty Canona.
    Dwa lata temu kupilem pierwsza lustrzanke Nikona model D3 jako zupelnie nowy aparat za symboliczne pieniadze.
    Dzisiaj jestem niewolnikiem z wyboru wlasnie tego niezniszczalnego body,mimo ze technika gna niemilosiernie do przodu

  4. #1974

    Domyślnie

    Witam szanowne grono, moje D80 coraz bardziej przegrywa z komfortem i zostaje nieruszone, w mojej fotografii przez małe "f" zadowalają wygrywają zdjęcia sytuacyjne z komórki, na wyjazdach wspierane x20 zoomem z coolpixa s7000, nieraz nawet na wyjeździe nie wytargam mojej ciężkiej artylerii, zacnego d80 z dx18-200 i sb800. Dlatego coraz bardziej myślę o czymś bardziej kompaktowym, mocno zastanawiam się nad serią Z, mam nadzieję, że Z-tka z jasnym obiektywem + przejściówką na mój stary obiektyw, by mnie zadowoliła, ale nasuwa się wiele pytań:
    -czy z50 bez stabilizacji będzie wystarczający (zdjęcia z samolotu)
    -czy obiektyw nikkor dx 18-200 podejdzie do serii Z, jak mocno stracę na jasności.
    -czy lampa sb800 się skomunikuje z serią Z
    -czy jest aparat w serii Z (lub inny) z wyjściem video + pilot do aparatu, którym mógłbym kadrować i wyzwolić spust, mam zamiar podwiesić aparat pod mały samolot (dlatego stabilizacja), który ma możliwość podwieszenia poza kabiną i obrotu w trzech osiach, zostaje zbliżenie i zrobienie zdjęcia z podglądem kadru na wewnętrznym monitorze.

    Teraz trzeba trochę poszperać w czeluściach postów.

    Z góry dziękuje za podpowiedzi jak i podesłanie linków do materiałów, już zawartych na forum.
    Ostatnio edytowane przez Antek69 ; 05-04-2021 o 13:57

  5. #1975

    Domyślnie

    Witam wszystkich forumowiczów

  6. #1976

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Splendid Zobacz posta
    witam wszystkich Nikoniarzy co fotografujecie w czasie pandemii, jak czasem trzeba spędzić dużo czasu w jednym miejscu i trochę ma się już tego miejsca dość?
    Witaj, przędz się kawałek dalej - proponuję las, woda , ptaszki, itp
    Z7, N 24-70 S, N 70-300mm f/4.5-5.6E ED VR, N 35mm 1.8 G ED, N 200-500, Pen-F, Oly 171.8, Oly 40-150.

  7. #1977

    Domyślnie

    o... tu się to schowało, a myślałem, że wszystko juz przeczytałem...

    Jestem Marcin, z Wrocławia
    Zajmuję się fotografią produktową, czasem też ludzi.
    Przygoda z Nikonem zaczęła się jeszcze z D60, później coś mnie tknęło na Sony, ale wróciłem do Nikona na D90, po nim D7000, D7200, D750...
    Forum znane jest mi od dawna, ale konta nie zakładałem. Zazwyczaj udawało się znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Ciesze się, że to miejsce trzyma merytoryczny poziom i jest wielu specjalistów, którzy chętnie pomagają. Mam nadzieję, że ja również coś wniosę od siebie, chociaż bardziej ze mnie amator niż specjalista...
    https://forum.nikoniarze.pl/faq.php

  8. #1978
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Wyważona wypowiedź. Cieszę się. Pisz, pytaj.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #1979
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2021
    Miasto
    Toruń
    Posty
    0
    Wpisów
    1

    Domyślnie

    Cześć . Witam wszystkich.

  10. #1980

Strona 198 z 203 PierwszyPierwszy ... 98148188196197198199200 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •