Close

Strona 195 z 203 PierwszyPierwszy ... 95145185193194195196197 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 941 do 1 950 z 2027
  1. #1941

    Domyślnie

    Witam wszystkich, na co dzień co prawda jestem i nagrywam filmy na bezlusterkowcach sony ale fotografią też się interesuję.
    Ostatnio edytowane przez madebyzosiek ; 03-03-2020 o 10:11 Powód: Usunięcie komercyjnego linka

  2. #1942

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kamerzysta Zobacz posta
    Witam wszystkich, na co dzień co prawda jestem i nagrywam filmy na bezlusterkowcach sony ale fotografią też się interesuję.
    Witaj... Ja wiem, że reklamowanie działalności kusi, ale na tym forum trzeba mieć konto PREMIUM, żeby robić to zgodnie z regulaminem. Jak chcesz z nami zostać, to się do niego zastosuj...

  3. #1943

    Domyślnie

    Witam serdecznie. Zaczynam przygodę z fotografią, mam nadzieję że znajdę w "lupce" potrzebne mi informacje.
    Pozdrawiam
    Daniel

  4. #1944

    Domyślnie

    Cześć wszystkim!
    Mam konto tutaj od dłuższego czasu, zawsze przeglądałam forum. Po prawie 10 latach znowu wracam do fotografii Miłego dnia!

  5. #1945
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Udzielaj się "trochę" więcej.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #1946

    Domyślnie

    Następny post około roku 2030-go.

  7. #1947

    Domyślnie

    Witam wszystkich. Nie jestem pewien, czy posiadanie jednej manualnej lustrzanki Nikona uprawnia mnie do uważania się za Nikoniarza, ale nie jesteście chyba aż tacy ortodoksyjni

    Mieczysław Heldbaum

  8. #1948
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Wcale. Tu niektórzy nie mają ani jednego aparatu marki Nikon.
    (a inni dziesięć średnia wyjdzie dobra )
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #1949

    Domyślnie

    Ooo... To mi ulżyło. Kiedyś miałem trzy, ale jeden dałem w prezencie, drugi musiałem dać, jako rekompensatę za Zenita, którego ktoś mi podwędził, więc został mi jeden. Dobra nasza

  10. #1950

    Domyślnie

    Witam wszystkich jako nowy forumowicz Nikoniarze.pl chciałem tylko zaznaczyć że nie żałuję ani jednej złotówki na sprzęt nikona/nikkora

Strona 195 z 203 PierwszyPierwszy ... 95145185193194195196197 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •