Close

Strona 191 z 203 PierwszyPierwszy ... 91141181189190191192193201 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 901 do 1 910 z 2024
  1. #1901

    Domyślnie

    Cześć,

    Mam na imię Wojtek. Jutro stanę się właścicielem D5300 + 18-105 VR. Jestem kompletnym amatorem. Czy dobrze wybrałem sprzęt do uwieczniania rodziny, wakacji, imprez, plenerów i spacerów?
    Liczę, na pomoc i rady. Aha i nie złośćcie się jak będę zadawał "dziwne " pytania

    Pozdrawiam

  2. #1902

    Domyślnie

    Cześć. Mam na imię Michał. Z Nikonem nie miałem nigdy do czynienia. Wcześniej fotografowałem Zenitem 412, potem Sony Alfa 300 a ostatnio Canonem 750D. Ten ostatni mnie zawiódł jakością zdjęć. Już lepsze zdjęcia były z Alfy. Aktualnie, po rozmowie z jednym zapalonym Nikoniarzem, czekam na przesyłkę z D750. Aparat głównie do zdjęć przyrodniczych i sportu (hala).

  3. #1903
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Skaczesz po systemach. Miejmy nadzieję, że wreszcie znalazłeś swój
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #1904

    Domyślnie

    Witajcie.
    Niedawno z nikonem rozpocząłem swoją amatorską (mam nadzieję że długą i bezproblemową) przygodę

  5. #1905

    Domyślnie

    Podczytuję Was od dawna, odzywam się nieśmiało, ale coś mi się wydaje że się nie przywitałam.
    Przepraszam, nadrabiam.
    Z Nikonem jest mi po drodze od lat, wpierw d60, potem d90, teraz d7200 z którego jestem bardzo zadowolona.
    Na zdjęciach u mnie głównie kamienice (zwłaszcza schody), miejskie widoczki i jak się tylko da to poluję na parowozy

  6. #1906

    Domyślnie

    O. Kolejna Koleżanka ciufciolubna. I też jakieś kocie powiązania ma. Przypadek? Nie sondzem.
    Powitać.
    (choć jestem tu jakby ciut krócej... )
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  7. #1907

    Domyślnie

    Parowozy są absolutnie cudowne. I te pod parą (TKt48-18 kocham ze wzajemnoscią mam nadzieję, ale Pt47 też jest wspaniałą maszyną i kopci najlepiej na świecie) i te których najlepsze czasy juz przeminęły, jak Pt31.
    Na zagranicznych się średnio wyznaję
    Kotek nie jest przypadkowy, mam dwa w domu.
    Podziękowała za miłe powitanie

  8. #1908

    Domyślnie

    Witajcie
    moja przygoda z fotografią właśnie się zaczyna, raczej ciągnie mnie do przyrody i zwierzaków z robieniem zdjęć. Pożyczyłem na razie od brata NIKONA D3000 (on nim zrobił może 5 zdjęć 5 lat temu i wylądował w szafie) co prawda z kitowym obiektywem 18-105 ale chce kupić 35mm. Na razie uczę się obsługi

  9. #1909

    Domyślnie

    Dżemdobry. Jestem nową Nikoniarą na Waszym forum. Dziękuję za przyjęcie. Wysyłam serdeczności ?

  10. #1910

    Domyślnie

    dzień dobry bardzo,

    trafiłem tutaj ponieważ kupiłem sobie Nikona więc od niedawna jestem Nikoniarzem

Strona 191 z 203 PierwszyPierwszy ... 91141181189190191192193201 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •