No moja D40 po 29 dniach leżakowania w serwisie Nikona wróciła i jest sprawna.Przeprowadzono w niej naprawe i regulacje elektroniki wg.specyfikacji producenta.
Szukaj
No moja D40 po 29 dniach leżakowania w serwisie Nikona wróciła i jest sprawna.Przeprowadzono w niej naprawe i regulacje elektroniki wg.specyfikacji producenta.
Skontaktuj się z nami