Cytat Zamieszczone przez okoterroru Zobacz posta
Co!? Oddałeś aparat do serwisu? Lepiej trzeba było go oddać biednym...
Ano oddałem,z wielkim bólem serca ale oddałem.We wtorek mija tydzień,trzeba będzie zadzwonić czy dotarł.
W styczniu jak zaciął mi się obiektyw 18 55mm,to wrócił do mnie z serwisu po trzech tygodniach,zobaczymy jak będzie z body.