Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Na Mazurach... (1 Nowe)

    Witam.
    Zapraszam do oglądania i komentowania. Narazie jedno, ale jeżeli będziecie chcieli, to pokaże następne.
    1.

    Pozdrawiam.
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Ładnie i starannie zbudowany kadr. Można by minimalnie podciągnąć krzywe, dla poprawy kontrastu. Pytanie jednak, czy by nie zabiło to klimatu pory dnia.

  3. #3

    Domyślnie

    Superowe, nie ruszaj krzywych bo to zniszczy klimat; nie każde zdjęcie musi kłuć w oczy kontrastem. Jedyne co mi przeszkadza to te krechy od samolotów w PG. Człowiek się stara dobre zdjęcie zrobić, a tu taki nie ma nic do roboty tylko lata po państwowym niebie i paskudzi...
    Ważne jest przestrzeganie przepisów BHP -- zwłaszcza na kolei. Cześć!

  4. #4

    Domyślnie

    dla mnie te krechy jak najbardziej ok mile dla oka
    "taka będzie przyszłość.ktoś będzie odbierał nasze śmieci i jeszcze się cieszył" A.Stasiuk

  5. #5

    Domyślnie

    Mógłby to być jakiś napis zdesperowanego pantofla: "Kasiu, kocham cię" i serduszko, albo kółko i krzyżyk A tak na serio czasami naprawdę sporo takich śladów widać na niebie, więc jakby było ich pełno + ich odbicie w wodzie to dopiero hardkor byłby hehe.
    Ważne jest przestrzeganie przepisów BHP -- zwłaszcza na kolei. Cześć!

  6. #6

    Domyślnie

    Ja chcę następne

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    NO to jest calkiem OK
    NIKON

  9. #9

    Domyślnie

    2 bardzo przyjemna, nastrojowe światło
    D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|

  10. #10
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo fajne oba. Czy na drugim zmieniałeś kolorystykę, czy może susza spowodowała, że trawy takie pożółkłe?

    Pytam, bo też robiłem takie zdjęcia w lecie, z tym, że u mnie wszystkie mają dominantę zieleni raczej, niż żółci... Inna rzecz, że to było w czerwcu, jak sobie przypominam, i wtedy rzeczywiście wszystko jest zielone.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •