Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Old Harry Rocks

  1. #1
    kulten
    Gość

    Domyślnie Old Harry Rocks

    Ponudzę Was jeszcze trochę widokami . Ciekawe miejsce i bardzo uczęszczane przez tubylców jak i naszych ziomków. A z ciekawostek to dla wielu był to ostatni widok przed wypłynięciem do Normandii. Stąd bowiem odpływali. Ok 1 mili z tego miejsca znajdują się ciągle bunkry a w jednym z nich zdjęcie Churchilla na tle tych właśnie skałek .



  2. #2

    Domyślnie

    Świetna fota,świetne kolorki.Gratki Kulten..
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  3. #3
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Dziękuję. Za chwilę zmykam polować na kolejne zdjęcia .

  4. #4

    Domyślnie

    dla mnie bomba....piękne kolory
    Fotografowanie jest nie tylko czynnością mechaniczną - jest to również akt magiczny.

    mój loverboy

  5. #5

    Domyślnie

    cóz mozna powiedzieć bdb fota - ładny widoczek, czysciutkie kolorki, fajnie

  6. #6

    Wink

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Świetna fota,świetne kolorki.Gratki Kulten..
    Potwierdzam. Też mi się podoba. Miejsce świetne, jeśli możesz to pomyśl też nad innymi ujęciami tego miejsca... może złamać proporcję poziomu, który w tej chwili wynosi 50/50?

    Niektórzy to mają bajkowo ... mogą wystawić aparat przez okno, później przez inne, i znów przez inne, nie męczyć się, iść spać a rano spokojnie zobaczyć jakie cuda wyszły... U mnie gdzie nie spojrzeć wszędzie szarobure bloki z czasów komunizmu ... Jak to mówi przysłowie: Nie ma to jak się w czepku urodzić.
    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

  7. #7
    bochdy
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo ładne, szczególnie prawa strona

  8. #8

    Domyślnie

    Kapitalna sprawa - woda ( jak nie woda ) jak zamarznięta
    NIKON

  9. #9

    Domyślnie

    Nie podoba mi się. Przyznam, że zdjęcia z długimi czasami lubię, ale tutaj nie widzę powodu do zastosowania tego efektu. Zbyt duża mz dysproporcja pomiędzy nieruchomymi skałami a rozmytą wodą i chmurami. Ni to minimal, ni to naturalistyczny krajobraz. Nawet jako impresja do mnie nie trafia. No może w kwadracie bez prawej strony mówi mi lepiej. W tym momencie nie wiem na czym skupić spojrzenie.
    Oczywiście technicznie nie mam zastrzeżeń - może delikatna korekta kadru.

  10. #10

    Domyślnie

    A mi sie bardzo podoba. Zwlaszcza pasuje mi kolorystyka, dosyc chlodna, nadajaca przejrzystosci temu zdjeicu.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •