Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Tatry

  1. #1

    Domyślnie Tatry

    Witajcie.
    Prosze o komentarz do zdjęć.
    1.

    2.

    3.

    4.


    proszę umieścić w innym wątku...i szanować regulamin! ALF
    Przepraszam za ilość zdjęć nie zgodną z regulaminem. Prosze powiedzieć, to część zdjęć umieszcze w innym wątku.
    Pozdrawiam.
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Ładne kolory, do kadrów też trudno mieć większe zastrzeżenia. Na 3 i 5 przepalenia. Szoda szczególnie 3, bo miało szanse być najlepszym w tej serii. Przy ostatnim trzeba było pokusić się o panoramkę

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za komentarz .
    Co do ostatniego mam zdjęcia na panorame, ale niestety chyba ja nie umiem sie PSem obsługiwać. Zna ktoś jakiś dobry program do panoram?
    Pozdrawiam.
    Pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    Photovista Panorama banalne w obsludze
    "taka będzie przyszłość.ktoś będzie odbierał nasze śmieci i jeszcze się cieszył" A.Stasiuk

  5. #5

    Domyślnie

    Autostich też daje ciekawe rezultaty i jest również prosty w obsłudze.
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za nazwy programów, ale może ktoś by chciał skomentować ?
    Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    ReSeT_Pl, pewnie miałbyś więcej komów, gdybyś zamiast miniaturek wkleił fotki w regulaminowej wielkości
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  8. #8

    Domyślnie

    ALF możliwe, ale nie chciałem łamać kolejnego punktu w regulaminie dotyczącego więlkości zdjęcia, a jak bym miał kompresować, to by było to widać. Nie chce tego robić, bo już raz tak zrobiłem i miałem to wypomniane.
    Pozdrawiam.
    Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    ReSeT_Pl, nie przesadzaj, zdjecia 800/600 i wielkości 150-200kb są akceptowalnej jakości, tylko trzeba pamiętać o podostrzeniu po zmniejszeniu...
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •