Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1

    Domyślnie Canon 24-70IS - stabilizacja w najlepszym szkle Canona

    Dziś w ofercie pojawił się nowy zestaw Canon 5D mark II z obiektywem 24-70IS. Upewniłem się w Canonie czy to na pewno powinna być wersja z IS i otrzymałem potwierdzającą informację.
    Nowa wersja jednego z najlepszych szkieł Canona doczekała się stabilizacji.
    Jak pojawi się jeszcze jakaś konkurencja dla D3, a dużo się mówi na ten temat to będzie znaczyło, że Canon się w końcu ruszył.
    Jakub Kaniuka

  2. #2

    Domyślnie

    To jest raczej pomyłka.
    Pozdrawiam
    Marcin

  3. #3

    Domyślnie

    Też tak pomyślałem w pierwszej chwili, ale zostało to potwierdzone przez człowieka z Canona. Zresztą cena zestawu, która już jest u nas na stronie nie wygląda jak by to miała być cena 5D mark II ze zwykłym 24-70. Wtedy nawet zakup oddzielnie body i oddzielnie szkła wyszedł by taniej niż ten zestaw.
    Jakub Kaniuka

  4. #4

    Domyślnie

    Może 24-105?

  5. #5

    Domyślnie

    Z 24-105 kosztuje 12tys, a ten zestaw kosztuje prawie 14.5. Zresztą jak pisałem to informacja potwierdzona przez Canona.
    Jakub Kaniuka

  6. #6

    Domyślnie

    Nie, no ok.
    W myśl zasady, że gdy czegoś nie ma w googlach tzn, że nie istnieje - dziwi to trochę.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez www_cyfrowe_pl Zobacz posta
    Z 24-105 kosztuje 12tys, a ten zestaw kosztuje prawie 14.5. Zresztą jak pisałem to informacja potwierdzona przez Canona.
    Przedstawiciel Canona (no, Canon Polska) twierdził też że 5D MkII ma 9 sensorów krzyżowych, więc...

  8. #8

    Domyślnie

    W sumie...

  9. #9

    Domyślnie

    Do 5d jako kit wsadzany był 24-105 IS i myślę że to jest właśnie ten obiektyw

  10. #10

    Domyślnie

    Do 5d jako kit wsadzany był 24-105 IS i myślę że to jest właśnie ten obiektyw
    Jak pisałem zestaw z 24-105 IS kosztuje 12.000 a ten 14.500.
    Choć brak jakichkolwiek przecieków dziwi.
    Poczekamy do wtorku, do PMA zobaczymy czym nas producenci zadziwią.
    Jakub Kaniuka

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •