Szukaj
Pomysł jest.. tylko (za bardzo) centralnie,
.
. . . - - - . . .
Bla, bla, bla
co wy z tym za bardzo centralnie w co drugim poście... bardzo fajna koncepcja i kompozycyjnie tez się bardzo podoba.
Bardzo fajny pomysł i ciekawy kadr. Mówiąc krótko - podoba mi się.
Nikon D60 + N18-55 + N50/2 AI + N70-300 VR
Moja galeria
mi tam pasuje ten centralny kadr na tym zdjęciu.
podobać, bardzo podobać
p.s.
w końcu to niedaleko centralnego, o ile się nie mylę![]()
Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki
Kadr i pomysł extra. Ale jakoś strasznie mnie drażni to rozmycie... okropne jest. Chyba nie jest naturalne ?
PKiN jakby urósł w barachale jest ciekawie
S4INT rozmycie jak najbardziej naturalne, robione pełna klatka 14 f/2.8. pozdrawiam.
Skontaktuj się z nami