Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: 82mm UV Hakuba

  1. #1

    Domyślnie 82mm UV Hakuba

    Witka. Chccekupicfilterek uv 82 mm. Trafila sie okazja 99 zł za 82mm UV MC Hakuba. Nie bede wyrzycam250 zl za filtr hoya albo b wiec mysle ze takistyknie. Powiedzcie czywarto kupic ten filtr? Slyszalem cos o tejhakubie ale nigdy nie mialem stycznnosci na zywo...

    i co znaczy - Multi Coated ??



    tautaj aukcja za 102 zł...

    http://allegro.pl/item120464498_nowy...mm_jakosc.html


    warto?

  2. #2

    Domyślnie

    powloki przeciwodblaskowe jesli dobrze kojrze...
    "taka będzie przyszłość.ktoś będzie odbierał nasze śmieci i jeszcze się cieszył" A.Stasiuk

  3. #3

    Domyślnie

    aaaa.. no sprzedajacy mowi ze ma 6...

    alechyba warto stowke dac za takie uv co?

  4. #4

    Domyślnie

    powiem ci ze mialem kiedys Skylighta Hakuby przy analogu...niestety efekt z/bez sie zbytnio nie roznil a plotka glosi ze kiepskie UV psuje anie pomaga wiec zastanow sie czy nie warto dolozyc
    "taka będzie przyszłość.ktoś będzie odbierał nasze śmieci i jeszcze się cieszył" A.Stasiuk

  5. #5

    Domyślnie

    shakk, a co myslisz nad wyborem - hakuba UV albo Hoya skylight? Z tego co wiem to nie bardzo roznia sie te filtry jesli chodzi o ich role..

  6. #6

    Domyślnie

    ja szczerze mówiąc zraziłem się do Skylight'a. nosiłem takową hoyę i szczerze mówiąc coś się dzieje z niedobrego kolorem (jakiś taki mało nasycony) a dodatkowo jakieś mydełko się robiło - ocena subiektywna ale po zdjeciu filterka jestem dużo bardziej usatysfakcjonowany. Poza tym zdaje mnie się że UV i Skylight to nie to samo - Skylight'y mają lekkie zabarwienie (najczęściej takie różowawe) i na cyfrowej puszce jest różnica (przy analogu tego nie zauważyłem).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •