Fajnie, że współpracujesz z modelką. Ale pod względem warsztatu bardzo słabo. O obróbce już nie będę wspominał bo ta końcu. Zatem najpierw może zrób tak, by zdjęcia były ostre. Potem - dobrze oświetlone. Na końcu dobrze obrobione (tu choćby szczątkowy retusz by się przydał). Zadbaj o dobry balans bieli, tak by mimo konwersji, twarz nie była żółtawa. Nie jest najgorzej, ale jeszcze trochę drogi przed Tobą.