Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie bluetooth do aparatu?

    Kiedyś będąc na sesji fashion, kiedy byłem jeszcze dość zielony w fotografii widziałem że u fotografa po zrobieniu zdjęcia pojawiało się na monitorze notebooka, a aparat nie był połączony kablem. Wyświetlacz w d70s jest dość mały i uciążliwy w niektórych warunkach. Często robię kilka klatek ze statywu bez możliwości ruszenia aparatu, a bardzo przydatne jest obejrzenie powiększenia... Nie spotkałem się jeszcze z czymś takim, ale może ktoś coś wie? Tzn, jest jakiś nadajnik bluetooth który wpinało by się w któreś ze złącz i transmitował by foty? d90 czy d300 musi poczekać :P

  2. #2

    Domyślnie

    Nikon WT-4 Wireless Transmitter
    trochę złomu w dużym plecaczku.

  3. #3

    Domyślnie

    Soft: Camera Control Pro 2 i mozna kablem usb, lub specjalna karta pamieci
    D90|N18-105VR|N50|T55-200|Samyang 8|N70-300VR|SB-900|Elektronika FE-27
    http://spongo.pl

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Wiem, że istnieją takie cuda jak karta WiFi w karcie Compact Flash, używa się tego najczęściej w urządzeniach palmtopopodobnych...

    Może ktoś z Was próbował takim czymś przesyłać z puszki zdjęcia bezpośrednio do PCta ?
    D70sG | F100 | N50/1.4 | N18-200 | N28-105 | N35-70 | SB600 | SB-80DX | M055CLB+488RC4 |

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KKorzeniowski Zobacz posta
    Wiem, że istnieją takie cuda jak karta WiFi w karcie Compact Flash, używa się tego najczęściej w urządzeniach palmtopopodobnych...

    Może ktoś z Was próbował takim czymś przesyłać z puszki zdjęcia bezpośrednio do PCta ?
    No właśnie... I czy na tej karcie jest zapis zdjęć, czy jest ona tylko przekaźnikiem plików do PC? Chyba, że ktoś ma dwa sloty na CF-ki i ustawi zapis równoległy
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •