IMHO 1 najlepsza. Dawaj następne.
Szukaj
IMHO 1 najlepsza. Dawaj następne.
Pozdrawiam, Rafał...
Na 4 twarz jest niedoświetlona. 5 można by troche górę przyciąć, tak żeby nie było widać włosów u góry, bo tak to sie wydaję, że przypadkowo ucięte. Czekam na poprawke 5.![]()
Pozdrawiam, Rafał...
Skontaktuj się z nami