Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: natalyy

  1. #11

    Domyślnie

    no i sie prawie pokłócili...
    Mi sie bekstejdzowe podoba - z raci tego, ze lubie foty ze źródłem światła w kadrze
    3 tez fajna - kolanko niedokładnie zamazałeś :P ale to detal

  2. #12

    Domyślnie

    Backstage i in color po poprawce bardzo mi się podobają.
    Żeby w życiu być spełnionym, trzeba focić na Nikonie, więc zbierając teraz kasę będę focił na Panasie.
    Nie boję się, gdy światło znika, bo mam aparat Panasonica

  3. #13
    Rozmowny Awatar koffee
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów
    Posty
    553

    Domyślnie

    Dla mnie podoba się poprawiona jedynka. Jeśli chodzi o 1 i 2 to dla mnie za ciasno od góry - kolorków sie nie czepiam bo widzę że zrobiłeś to celowo i taki miałeś zamysł. Co do światła to wypowiem się jak zacznę korzystać z lamp bo jak na razie to dla mnie ciemna magia Pozdrawiam

  4. #14
    Zbanowany
    Dołączył
    09 2008
    Miasto
    na górce
    Posty
    361

    Domyślnie

    poprawki zdecydowanie na korzyść, szczególnie 2 zyskała, kadr na 3 nie podoba mi się, z lewej za blisko, z góry niezdecydowanie cięte, ale przynajmniej kolana już nie ma, 1 najbardziej mi podeszła, ale nie rozumiem, dlaczego w Twoich pracach tak często pojawia się to żółte zabarwienie

  5. #15

    Domyślnie

    Zdjęcia ogólnie mi się nie spodobały specjalnie. Jedynie dwójeczka z poprawionym kadrem ma sens.

  6. #16

    Domyślnie

    Fajny kadr na jedynce. Jak dla mnie troszkę za ostro i kontrastowo.
    Na dwójce nie podoba mi się konwersja do BW. Nie będę pisał, że jest źle wykonana, poprostu według mnie to kwestia gustu. Pierwsza wersja jest za szara dla mnie.
    Pozatym jak wygładzałeś twarz, to fajnie jakbyś też szyje i dekolt wygładził bo odstaje od reszty, a także okolice nosa.
    I jeszcze ten widoczny stanik.
    Co do trójki - nie podoba mi się przejście od czerwieni do różu tymbardziej, że ma ona miejsce nie tylko na tle ale również na koszulce modelki.
    Super modelka pokaż coś więcej - bo napewno masz

    Pozdrawiam!
    www.bwitek.com

    Nikon F100 + 50mm f1.2, Nikon F100 + MB15 + 105mm f2.8
    Canon's, Mamiya's, Polaroid's

  7. #17

    Domyślnie

    Aaaa poprawka do postu powyżej - oczywiście chodziło mi o jedynkę - backstage.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •