Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Neopan 1600@D-76

    Witam,

    Ktoś używał takiego zestawienia? Przymierzam się do zakupu D-76, ale chętnie najpierw poczytam o Waszych doświadczeniach z tym filmem i wywojką.
    D200, F4e, N24/2.8Ais, 35/2Ais, N50/1.2 Ais, N105/2.5 AI, N85/1.8, T17-50/2.8
    Olympus Xa, Yashica Mat 124G
    Ernemann 13x18 (1905-1912?)

  2. #2

    Domyślnie

    Marne. D-76/ID-11 raczej nie pomagaja filmom wysokoczulym. Jak chcesz Wolac tego 1600 (rzeczywista czulosc tego filmu nie przekracza 800, wiec na dzien dobry go nie doswietlasz a potem forsownie wywolujesz) to kup Microphen.

  3. #3

    Domyślnie

    Nie pamiętam dokładnie, bo to było jakiś temu ale nie byłem zadowolony z takiego połączenia... Efekt był taki sobie...
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  4. #4

    Domyślnie

    To może z Xtolem spróbuję, tylko nie mogę znaleźć Xtola na 1l. Wszędzie sprzedają na 5l a nie mam takiego przerobu by to wykorzystać :/
    D200, F4e, N24/2.8Ais, 35/2Ais, N50/1.2 Ais, N105/2.5 AI, N85/1.8, T17-50/2.8
    Olympus Xa, Yashica Mat 124G
    Ernemann 13x18 (1905-1912?)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •