oczywiście, że nierówna.
U mnie bardziej sprawdza się ustawianie na szarym, ale szary szaremu też nierówny ...
body nie mierzy wcale kelvinów, nie wiem jak jest to dokładne co do K
Skoro nie mierzy K to nie wpisuje do exifa.
Nie potrzeba wiedzieć ile to K by dobrze oddac "biel". Po prostu musi być spełniony warunek R=B=G.
Było już o tym, pierw czytaj potem pytaj.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami