Ja jestem właśnie przed zakupem dekielka, czy mógłbyś się podzielić doświadczeniami z używania tego patentu?
Plusy, minusy, ograniczenia... Jeżeli masz do wyboru białą kartkę albo dekielek, to co wybierasz?
Dotychczas używałem białej kartki, ale nie wszędzie ją zabiorę... A sporo zdjęć robię od razu w jotpegach.
Będę wdzięczny.
Piotr
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami