Pytanie mam bardzo proste. Zmienilem korpus, a wraz ze starym pozbylem sie kilku 1GB kart pamieci. Obecnie mam d300 i jedna sztuke extreme III 4GB, a to troche mało. Moze zamiast kupowac nastepne karty zainwestowac w jakis data bank.

Tak czy inaczej jeszcze jedna karte sobie sprawie.

Poradzicie mi cos???