Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11

    Domyślnie

    Ja również dołożę plusa... T_P_
    analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...

  2. #12

    Domyślnie

    Swietne zdjecie. Ale byc moze byloby jeszcze lepiej, gdyby dac mniej gory a wiecej dolu...
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  3. #13

    Domyślnie

    Świetne światło i konwersja która je wydobywa, piękne góry. Kadr niestety nie zachwyca za przedmówcami:
    - za mało dołu
    - bak równowagi ciąży w prawo
    D 80 + szklarnia, Canon 5D + szkła

    zapraszam na stronę grupy fotograficznej: JastalFotoGrupa

  4. #14

  5. #15
    Zaziel
    Gość

    Domyślnie

    Dołu więcej dać nie mogłem z uwagi na drzewa w bliskim 1 planie które zupełnie kładą kompozycję kadru. Dzięki za cenne uwagi Całość masywu w panoramie wygląda tak :


  6. #16
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Szkoda, że nie dałeś do nowego wątku to kolorowe ujęcie, jest boskie.
    A wersja bw dla mnie posiada 2 mankamenty: za mało kontrastowe chmury i za mało dołu. Tak czy inaczej dobre zdjęcie.

  7. #17

    Domyślnie

    Usuń stąd i wrzuć w nowy wątek ten kolor - jest świetny a będziesz miał więcej odwiedzin

  8. #18

    Domyślnie

    No No!
    Masywny ten masyw, moim daniem można było próbować komponować z drzewami, a panorama bardzo ładna.
    D 80 + szklarnia, Canon 5D + szkła

    zapraszam na stronę grupy fotograficznej: JastalFotoGrupa

  9. #19
    kobieta Awatar abre
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Chatka Fanaberka pod Otwockiem
    Posty
    442

    Domyślnie

    A ja poproszę duuuużą panoramę, w samym linku
    Pola Gałczyńska

    moje www

  10. #20

    Domyślnie

    Jedynka ładna , ale ..... faktycznie trochę dołu by się przydało.
    Panorama za to piękna.

    Pozdrawiam
    Marek
    Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
    Pozdrawiam Marek

    Grupa FOTOKUJAWY

    www.frontera.com.pl

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •