Ja również dołożę plusa... T_P_
Szukaj
Ja również dołożę plusa... T_P_
analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...
Swietne zdjecie. Ale byc moze byloby jeszcze lepiej, gdyby dac mniej gory a wiecej dolu...
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
Świetne światło i konwersja która je wydobywa, piękne góry. Kadr niestety nie zachwyca za przedmówcami:
- za mało dołu
- bak równowagi ciąży w prawo
dobre![]()
Dołu więcej dać nie mogłem z uwagi na drzewa w bliskim 1 planie które zupełnie kładą kompozycję kadru. Dzięki za cenne uwagiCałość masywu w panoramie wygląda tak :
![]()
Szkoda, że nie dałeś do nowego wątku to kolorowe ujęcie, jest boskie.
A wersja bw dla mnie posiada 2 mankamenty: za mało kontrastowe chmury i za mało dołu. Tak czy inaczej dobre zdjęcie.
Usuń stąd i wrzuć w nowy wątek ten kolor - jest świetny a będziesz miał więcej odwiedzin![]()
No No!
Masywny ten masyw, moim daniem można było próbować komponować z drzewami, a panorama bardzo ładna.
A ja poproszę duuuużą panoramę, w samym linku![]()
Jedynka ładna , ale ..... faktycznie trochę dołu by się przydało.
Panorama za to piękna.
Pozdrawiam
Marek
Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
Pozdrawiam Marek
Grupa FOTOKUJAWY
www.frontera.com.pl
Skontaktuj się z nami