Eksploatował Pan drukarkę niezgodnie z zaleceniami producenta, nie ma szans na naprawę gwarancyjną. Można spróbować wezwać sprzedawcę tuszu do naprawy drukarki, przy czym możliwość wyegzekwowania tego jest wątpliwa. Generalnie sam Pan jest sobie winien, tym bardziej, że zmieniał Pan rozmaite tusze. Inny skład chemiczny, mogły ze sobą zareagować i w głowicy mogą być efekty tej reakcji.
Głowicę czyści się stawiając na szmatkę i po wyjęciu zbiorników wpuszcza się strzykawką z rurką po ok 1ml ciepłej wody co około godzinę. Lepiej zamiast wody użyć podgrzanego płynu do czyszczenia głowic. Może pomóc.
Pojemność układu zrzutu atramentu, tzw pampersa jest spora, "wejdzie" w niego z litr atramentu.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami