Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie

    Eksploatował Pan drukarkę niezgodnie z zaleceniami producenta, nie ma szans na naprawę gwarancyjną. Można spróbować wezwać sprzedawcę tuszu do naprawy drukarki, przy czym możliwość wyegzekwowania tego jest wątpliwa. Generalnie sam Pan jest sobie winien, tym bardziej, że zmieniał Pan rozmaite tusze. Inny skład chemiczny, mogły ze sobą zareagować i w głowicy mogą być efekty tej reakcji.

    Głowicę czyści się stawiając na szmatkę i po wyjęciu zbiorników wpuszcza się strzykawką z rurką po ok 1ml ciepłej wody co około godzinę. Lepiej zamiast wody użyć podgrzanego płynu do czyszczenia głowic. Może pomóc.

    Pojemność układu zrzutu atramentu, tzw pampersa jest spora, "wejdzie" w niego z litr atramentu.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Głowicę czyści się stawiając na szmatkę i po wyjęciu zbiorników wpuszcza się strzykawką z rurką po ok 1ml ciepłej wody co około godzinę. Lepiej zamiast wody użyć podgrzanego płynu do czyszczenia głowic. Może pomóc.
    Dziękuję... a swoją drogą skoro producent pisze o niezawodności swoich zamienników powinien brać odpowiedzialność także za bezawaryjność a właściwie za awaryjnosć.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez erber Zobacz posta
    Dziękuję... a swoją drogą skoro producent pisze o niezawodności swoich zamienników powinien brać odpowiedzialność także za bezawaryjność a właściwie za awaryjnosć.
    Niby tak, ale Epson zaleca swoje i nie wiadomo jak do tego podszedłby Sąd.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •