Witam wszystkich.
Kupiłem drukarke Epsona model R285.
Do tej pory używałem w domy HP Photosmart 7450 do druku zdjęc (żona bardzo lubi drukować) jak i do wszystkiego innego. Parenaście ryz papieru juz przerobiła. Jednak strasznie męczące jest bardzo czeste napełnianie katridży tuszem (po 20 ml). często drukuję tak ze ulotki, wizytówki i tym podobne rzeczy.
Dokupiłem także system stałego zasilania.
Na orginalnych katridżach wszystko było oki ale jak podłączyłem stałe zasilanie wszystko trafiło.
Zapchało mi dysze z powodu badziewnego tuszu jak podejrzewam (Jakiś marki WOX - razemz z systemem).
Niestey człowiek uczy sie na własnych błędach.
Zakupiłem płyn czyszczący z niebeieskim atramentem, włałem do katridży (samoresetujące) i teraz drukujęna zmianę różne kolory ale to nie za bardzo pomaga. Tak ze czyszczenie głowicy tez nie za bardzo pomaga.
Nie mam juz pomysłów.
Może ktoś ma wypraktykowane jak udrożnić głowice w epsonie.
Zauważyłem że zpachany jest kolor Ligh Magneta i Ligh Cyan.
czy zna ktoś może symbol tego koloru żeby zrobic np w Photoshopie stronę tylko z tym kolorem i drukować tylko ten.
Bedę wdzięczny za pomoc
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami