Cytuję. Zadałam pytanie w innym watku, ale nie uzyskałam odpowiedzi.
P.S. Z czasem doczekam się plecaka. Więc do czasu kiedy skompletuję więcej sprzętu będzie ten plecak. Więc... No zależy mi żeby w torbie pomieściły się te wszystki bambetle, no i gwóźdź programu: D80 z kitem, plus ze 2 obiektywy. I wsio.
No i żeby torba gabarytowo nie była rozmiaru takiej dla profesionalistów, reporterskiej, bo jak ja bym z tym wyglądała![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami