Czegoś mi brakuje w obróbce tej foty. Podpowiedzcie mi czegoA może przesadzam i nie chodzi o obróbkę tylko o samo zdjęcie?
Szukaj
Czegoś mi brakuje w obróbce tej foty. Podpowiedzcie mi czegoA może przesadzam i nie chodzi o obróbkę tylko o samo zdjęcie?
Ok,chciałeś...mętlik jest duży...tytułowy zameczek gdzieś tam z góry, na brzegu kadru.W cieniach niebiesko i generalnie WB leży,krzywo.
Pozdrawiam
Andrzej.
Dla mnie za duży chaos jest na tej fotce i tytułowy zameczek jak już pisał borregaard gdzieś znikł
Pozdrawiam
Nikon D40
wybacz ale tu nie o obróbke chodzi tylko o sam kadr - jak dla mnie to niestety jest słabo
Dziękuję za komentarze![]()
Popracuję nad tym jeszcze![]()
I chyba nie zastałeś dobrego światła.
zle skadrowałes, zbyt duzo chciałes pokazaci powstał bałaganik który trudno ogarnac
Skontaktuj się z nami