Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Zameczek

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Zameczek

    Czegoś mi brakuje w obróbce tej foty. Podpowiedzcie mi czego A może przesadzam i nie chodzi o obróbkę tylko o samo zdjęcie?

    Zapraszam Michał Klimont
    Tutaj nie radzę zaglądać: Click
    [/I]

  2. #2

    Domyślnie

    Ok,chciałeś...mętlik jest duży...tytułowy zameczek gdzieś tam z góry, na brzegu kadru.W cieniach niebiesko i generalnie WB leży,krzywo.
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  3. #3
    Rozmowny Awatar mariusz_777
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Sosnowiec / Dąbrowa Górnicza
    Posty
    643

    Domyślnie

    Dla mnie za duży chaos jest na tej fotce i tytułowy zameczek jak już pisał borregaard gdzieś znikł
    Pozdrawiam
    Nikon D40

  4. #4

    Domyślnie

    wybacz ale tu nie o obróbke chodzi tylko o sam kadr - jak dla mnie to niestety jest słabo

  5. #5

    Domyślnie

    Dziękuję za komentarze

    Popracuję nad tym jeszcze
    Zapraszam Michał Klimont
    Tutaj nie radzę zaglądać: Click
    [/I]

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nivelen Zobacz posta
    Czegoś mi brakuje w obróbce tej foty. Podpowiedzcie mi czego (...)
    Rycerza na białym rumaku
    Nie, żartowałem - bałagan w kadrze, krzywe wieżyczki, jedyna ciekawostka to to, że byłeś gdzieś wysoko.
    MarcinWilk

  7. #7
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    I chyba nie zastałeś dobrego światła.

  8. #8

    Domyślnie

    zle skadrowałes, zbyt duzo chciałes pokazac i powstał bałaganik który trudno ogarnac

  9. #9

    Domyślnie

    Chaos widze...a miejsce fajne, niewykorzystałeś

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •