3 najlepsza
Szukaj
3 najlepsza
Kilka aparatow, dronow, gimbali i takie tam...
3. Pozdrawiam
1. jakoś mi nie pasuje
2. przyciąć trochę góry i dołu i wyprostować i będzie git
3. Podoba mi się najbardziej, mimo krzywizn i nienaturalnej pozy - w zasadzie jedyne co mi nie pasuje to ta poruszona ręka, za to światło jest fajne
4. mogło by być nieco jaśniej (choć niekoniecznie), ciął bym nieco góry tak dokładnie na wysokości gdzie ten ciemny kąt się kończy
PS. Dawno Magdy tu nie pokazywałeś więc dobrze, że nadrabiasz![]()
Jak dla mnie 2 i 3 z przewaga na 3 bardzo ładnei wygląda
NIKON D300+ MB-D10+ NIKKOR AF-S 80-200 2.8
Bardzo dziękuję wszystkim za komentarze - przydadzą się na pewno przy okazji następnych sesji. Co do zdjęcia nr 2 - jedni piszą, że za ciasno, drudzy sugerują jakieś cięcia - i bądź tu człowieku mądry... Chyba zostanę przy swojej wersji
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
Witek
NEX 5N i M42
"Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."
na dwojce imo za duzo gory...
mnie ona podoba sie najbardziej.
www.facebook.com/kpaprocki
|| D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.
Skontaktuj się z nami