Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Magda i krawat

  1. #11

    Domyślnie

    3 najlepsza
    Kilka aparatow, dronow, gimbali i takie tam...

  2. #12
    Oszczędny w słowach Awatar malizna
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    Tomaszów Mazowiecki
    Posty
    181

    Domyślnie

    3. Pozdrawiam

  3. #13

    Domyślnie

    1. jakoś mi nie pasuje
    2. przyciąć trochę góry i dołu i wyprostować i będzie git
    3. Podoba mi się najbardziej, mimo krzywizn i nienaturalnej pozy - w zasadzie jedyne co mi nie pasuje to ta poruszona ręka, za to światło jest fajne
    4. mogło by być nieco jaśniej (choć niekoniecznie), ciął bym nieco góry tak dokładnie na wysokości gdzie ten ciemny kąt się kończy

    PS. Dawno Magdy tu nie pokazywałeś więc dobrze, że nadrabiasz

  4. #14

    Domyślnie

    Jak dla mnie 2 i 3 z przewaga na 3 bardzo ładnei wygląda
    NIKON D300+ MB-D10+ NIKKOR AF-S 80-200 2.8

  5. #15

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję wszystkim za komentarze - przydadzą się na pewno przy okazji następnych sesji. Co do zdjęcia nr 2 - jedni piszą, że za ciasno, drudzy sugerują jakieś cięcia - i bądź tu człowieku mądry... Chyba zostanę przy swojej wersji
    Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
    Witek
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  6. #16

    Domyślnie

    na dwojce imo za duzo gory...
    mnie ona podoba sie najbardziej.
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •